GRUNTEX LWiK

 

mkm

Lubskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Lubsku oferują sprzedaż organiczno – mineralnego środka nawozowego o nazwie GRUNTEX LWiK. Oferta skierowana jest dla osób chcących poprawić jakość swoich upraw polowych przy jednocześnie niewielkich nakładach finansowych.

GRUNTEX LWiK jako produkt sterylny i zasobny w składniki pokarmowe gwarantuje zmniejszenie deficytu substancji organicznej w ziemi uprawnej oraz zwiększa aktywność mikroorganizmów glebowych. Jego stosowanie poprawia strukturę gruntu i zwiększa jego pojemność wodną.

Dzięki specyficznej strukturze zgranulowanego produktu – do rozprowadzania go na polach można używać typowych, dostępnych na rynku roztrząsaczy (rozsiewaczy) obornika i nawozów sztucznych.

Produkt posiada pozytywną decyzję Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi a jego jakość jest potwierdzona szeregiem badań i opinii wydanych przez certyfikowane jednostki badawcze w Polsce.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie firmy: Lubskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. ul. Paderewskiego 20 , 68-300 Lubsko lub pod numerem telefonów: 68 372 19 82 ; 606 467 540 ; 723 882 889.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zarząd LWiK Sp. z o.o.