Lubskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o., ogłaszają konkurs na LOGOTYP

regulamin konkursu

 

Zarząd Lubskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana konta bankowego z BZ WBK na PKO S.A.

Z dniem 31 marca 2016 roku konto w Oddziale BZ WBK zostanie zamknięte.

Prosimy zwraca szczególną uwagę na numery kont do wpłat podane w dokumentach księgowych, fakturach, pismach i innych, gdyż konto jest indywidualnie przypisane do odpowiedniej usługi i odpowiedniego kontrahenta.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 


Z poważaniem Zarząd Spółki


 

 

PODZIĘKOWANIA

 

Zarząd Lubskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. składa podziękowania dla Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP w Lubsku za udzielenie pomocy podczas awarii wodociągu przy ulicy Uroczej w Lubsku dnia 1-go Lipca 2015r. Pomoc polegała na dostarczeniu wody pitnej dla przyległych budynków objętych awarią.

 

Za Zarząd

Roman Żaczyk

 

Jeśli nie chcesz w przyszłości problemów

skorzystaj z oferty, nie bądź frajerem i podłącz

się do kanalizacji !!!

Zarząd „Lubskich Wodociągów i Kanalizacji” Sp. z o.o. informuje, że od lipca 2015 r. wykonuje przyłącza kanalizacyjne dla mieszkańców gminy Lubsko na preferencyjnych warunkach.

 

Wyjątkowa oferta - już prościej się nie da !!!

 

  1. Zgłoś się do Biura Obsługi Klienta LWiK – Lubsko, ul. Tkacka 4 (tel. 68 470 49 99,
    email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

  2. Podpisz umowę-zlecenie na wykonanie przyłącza

  3. Otrzymasz bezpłatnie warunki techniczne i uzgodnienia

  4. Po wykonaniu zlecenia zapłacisz od 250 zł do nawet 120 zł za metr przyłącza i 250 zł za odbiór oraz mapkę geodezyjną

  5. Na koniec podpiszesz nową umowę na odprowadzanie ścieków i w ten sposób wesprzesz uzyskanie efektu ekologicznego w gminie

 

Już dzisiaj skorzystaj z okazji !!!

 

Dzisiaj kończy się już czas abolicji dla mieszkańców gminy Lubsko, którzy mają nieszczelne szamba lub odprowadzają ścieki w nielegalny sposób. Wkrótce przeprowadzane będą kontrole, a przypadki ujawnienia ww. nieprawidłowości skutkować będą nałożeniem kar grzywien, zgodnie
z obowiązującymi przepisami. W przypadku uchylania się od obowiązku podłączenia do sieci kanalizacyjnej, zaistnieje konieczność tzw. wykonania zastępczego, czyli gmina wykona przyłącze na danej posesji, ale obciąży kosztami właściciela.

 

Jeśli nie przyjdziesz do nas to my przyjdziemy do Ciebie!!!