AWARIA

 

 

Podaje się do wiadomości mieszkańcom

Lubsku, że

w dniu 23.09. 2017r.

W związku z awarią wodociągu przy ulicy Gdańskiej w Lubsku powstałą podczas wykonywania przewiertu nastąpi przerwa w dostawie wody. Brak wody dotyczy mieszkańców ulicy Gdańskiej, Paderewskiego oraz przyległych.

Prace naprawcze trwają. Planowane zakończenie prac około godziny 15:00

 

 

Za utrudnienia przepraszamy

ZARZĄD   LW i K  SP. Z O.O.

 

OGŁOSZENIE

 

Podaje się do wiadomości mieszkańcom

Lubska, Budziechowa, Dłużka, Chełma Żarskiego, Mierkowa, Ziębikowa i Garei , że nastąpi

 

PRZERWA

W DOSTAWIE WODY

w dniu 20.09.2017r./ środa /w godz. 100- 2400,

a zakłócenia w dostawie wody

w dniu 21.09.2017 / czwartek /

 

w związku z wykonywaniem prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń wodociągowych oraz płukaniem i chlorowaniem sieci wodociągowej.

 

Za utrudnienia przepraszamy

ZARZĄD   LW i K  SP. Z O.O.

 

GRUNTEX LWiK

 

mkm

Lubskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Lubsku oferują sprzedaż organiczno – mineralnego środka nawozowego o nazwie GRUNTEX LWiK. Oferta skierowana jest dla osób chcących poprawić jakość swoich upraw polowych przy jednocześnie niewielkich nakładach finansowych.

GRUNTEX LWiK jako produkt sterylny i zasobny w składniki pokarmowe gwarantuje zmniejszenie deficytu substancji organicznej w ziemi uprawnej oraz zwiększa aktywność mikroorganizmów glebowych. Jego stosowanie poprawia strukturę gruntu i zwiększa jego pojemność wodną.

Dzięki specyficznej strukturze zgranulowanego produktu – do rozprowadzania go na polach można używać typowych, dostępnych na rynku roztrząsaczy (rozsiewaczy) obornika i nawozów sztucznych.

Produkt posiada pozytywną decyzję Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi a jego jakość jest potwierdzona szeregiem badań i opinii wydanych przez certyfikowane jednostki badawcze w Polsce.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie firmy: Lubskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. ul. Paderewskiego 20 , 68-300 Lubsko lub pod numerem telefonów: 68 372 19 82 ; 606 467 540 ; 723 882 889.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zarząd LWiK Sp. z o.o.

 

AWARIA

 

 

Podaje się do wiadomości mieszkańcom

Lubsku, że

w dniu 30.08. 2017r.

W związku z awarią wodociągu przy ulicy Przemysłowej w Lubsku powstałą podczas wykonywania przewiertu sterowanego sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody. Brak wody dotyczy mieszkańców ulicy Przemysłowej oraz Sybiraków. Zakłócenia w dostawie wody mogą wystąpić na ulicy Walki Młodych oraz przyległych.

Prace naprawcze trwają.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy

ZARZĄD   LW i K  SP. Z O.O.